Vítáme mezi sebe každého, kdo sdílí naše hodnoty a má zájem o kvalitní potraviny či jiné produkty.  Je pro nás důležité, aby byly od lokálních dodavatelů, v biokvalitě, za rozumné ceny a s minimálními obaly.

Protože fungujeme jako společenství, očekáváme od členů, že Hojnosti věnují svůj čas, nápady, nebo finance.

Přijďte se do Hojnosti podívat každou první středu v měsíci od 17 do 18 hodin a zeptejte se nás na co chcete. Zájemcům o členství v Hojnosti a novým členům ochotně vysvětlíme, jak vše funguje.

Chci se stát součástí Hojnosti

  1. Přečíst si, co děláme, na jakých hodnátách stavíme a jaká jsou pravidla -> Seznámit se se stanovami Hojnosti.
  1. Stáhnout a vyplnit přihlášku.
   Vytisknutou a podepsanou vhodit do schránky (Hojnost – Brněnská 178, Tišnov)
  1. Zaplatit vstupní členský poplatek 300 Kč.
   Příspěvek můžete vložit do obálky společně s přihláškou a vhodit do schránky, nebo jej zaplatit na účet spolku: 279232641/0300. Do poznámky uveďte jméno člena uvedené v přihlášce.
 1. Pro využívání Spižírny vložit základní vklad 1 000 Kč + libovolnou další částku jako kredit pro společné objednávání. Vklad a kredit je možné zaplatit pouze převodem na účet spolku: 279232641/0300.
  Základní vklad je vázaný a nemůžete ho využít jako kredit. Pokud byste však jednou spolek Hojnost opouštěli, můžete si vybrat potraviny do výše jeho hodnoty (tzn. nepřijdete o něj).

Co se bude dít dál?

   • Výbor spolku schválí na konci každého měsíce přihlášky a stanete se členem/členkou spolku Hojnost. Juchú!
   • Dozvíte se o tom e-mailem, ve kterém vám také pošleme podrobnější praktické informace o fungování Hojnosti a především pak Spižírny.
   • Budete součástí našeho společenství. Tzn. že se budete na provozu podílet každý měsíc členským příspěvkem 20 Kč/měsíc + buď 2 dobrovolnickými hodinami, nebo zaplacením těchto hodin (80 Kč/hodinu => 160 Kč/měsíc).
  • Budete si užívat kvalitních a zdravých potravin, dobrého pocitu, že přispíváte ke kvalitě a rozvoji vašeho okolí, a potkávat stejně smýšlející lidi z vašeho sousedství.

Přihlášky ke stažení:

Formát PDF: Přihláška HOJNOST, formát DOCX: Přihláška HOJNOST