12. a 19. září s námi můžete potkat mezi 8 a 11 hodinou na sobotních tišnovských trzích.

~ POUKÁZKY ~
Budete mít jedinečnou příležitost koupit si poukaz na nákup v bezobalové prodejně Tišnovská spižírna ve 100% hodnotě částky. Příležitost je jedinečná oproti benefičním poukázkám, které můžete koupit na internetu a přispíváte jimi vždy částečně na zařízení prodejny. Platnost poukazu je 1. 11. 2020 – 31. 12. 2021. Je tedy vhodný i jako dárek, nebo investici do budoucna.

Možnost nakoupit si v předprodeji poukázku na 100% částku se už nebude opakovat. Dáváme vám možnost podpořit Tišnovskou spižírnu formou předprodeje.V obchodě budete moci samozřejmě nakoupit úplně normálně, jakmile ho pro vás (nejspíše ke konci října) otevřeme. Takto nás můžete podpořit už předem. Peníze využijeme na vybavení prodejny.

V naší kampani na www.darujme.cz/projekt/1203304 nás můžete podpořit benefiční poukázkou. 60 % částky darujete na vznik environmentálně sociálního podniku Tišnovská spižírna, 40 % částky můžete utratit v obchodě. Za vaši podporu jsme velmi vděční. Neváhejte nás kontaktovat, pokud byste nás chtěli sponzorovat, nebo nás podpořit jinak.

~ OCHUTNÁVKA ~
U našeho stánku na tišnovských trzích se můžete těšit na ochutnávky dobrot od některých našich budoucích dodavatelů.

Seznamte se s lokálními produkty a jejich producenty, které můžete v bezobalové prodejně očekávat. Rádi vám také zodpovíme všechny vaše otázky.

– Biofarma Sasov: https://biofarma.cz/
– Ve vsi: https://vevsi.webnode.cz/
– Náčelník Cider: http://nacelnikcider.cz/
– Vařejkův dvůr: http://www.varejkuvdvur.cz/
– a možná další