Přáli byste si nakupovat více místní zeleniny, ale nevíte od koho? Zamýšlíte se také někdy, proč tišnovské hospody nenabízejí běžně mošt, a přitom je v okolí tolik sadů? Líbí se vám myšlenka komunitní zahrady v Tišnově, ale necítíte se na to ji rozběhnout? Nebo zrovna pěstujete, chováte, vaříte, zavařujete a rádi byste rozšířili své možnosti odbytu rovnou v místě, kde žijete? Pravděpodobně máte co nabídnout. A je možné, že o tom ještě ani nevíte..

Pojďme ve středu 13. 6. od 17 do 20 h společně hledat nové cesty k místním zdrojům potravin na zahrádce U Palce.

Věnujeme prostor nápadům, které dlouho již visí ve vzduchu. Klidně i těm, o nichž ještě nikdo neslyšel. Pojmenujeme pochybnosti a třeba přijde ten či ta, kdo nám je pomůže rozptýlit. Společně možná konečně naplánujeme první kroky. Nebo si alespoň ujasníme časové horizonty.

Vojta Dvořák přijde s návrhy, jak rozjet komunitní zahradu. S čím přijdete vy, nebo k čemu se připojíte jako posluchač/ka, je na vás. Setkání proběhne formou paralelních povídání nad limonádou nebo pivem.
Témata, o nichž se u jednotlivých stolů budeme bavit, vygenerujeme na začátku na místě. Na závěr si společně shrneme, k čemu jednotlivé stoly došly.

Zajímá vás to? Přijďte.
Setkání podpořilo město Tišnov příspěvkem na vzdělávací semináře.